Працівників митниці перевірятимуть на детекторі брехні

Працівників митниці перевірятимуть на детекторі брехні

Укрінформ
У Державній митній службі планують створити власну службу детекторного контролю працівників.

Як передає Укрінформ, про це в програмі "Официальный разговор" телеканалу "Дом" повідомив очільник Держмитслужби Павло Рябікін.

Він заявив, що це буде ще один інструмент у межах "перезавантаження" відомства, який має запобігти корупційним правопорушенням.

За його словами, загальна чисельність працівників митної служби - близько 12 тис. осіб по всій країні.

"Наразі ми здійснили переатестацію та переведення на нову систему контрактної роботи. В центральному апараті переведено близько 500 осіб. Я думаю, що за тиждень-два почнеться тестування та переведення до нової структури на контрактній основі працівників регіональних підрозділів. Ми плануємо, що цей процес закінчиться до середини квітня", - зазначив Рябікін.

Також в службі готують меморандум про співпрацю з НАБУ.

Читайте також: Корупцію на митниці побороти реально – міністр фінансів

"Контрактна основа - це додаткові методи контролю, включно із детектором брехні під час проведення службових розслідувань, що має посилити умови та запобігти корупційним правопорушенням. Ми перебуваємо в стані підготовки меморандуму з НАБУ, яке входить у процес детекторного контролю працівників митної служби України та протягом року надає нам методологічну допомогу. Йдеться про те, що вже за рік ми повинні створити власну службу детекторного контролю", - сказав очільник митної служби.

Як повідомлялося, раніше Президент Володимир Зеленський заявив, що українська митниця має стати прозорим, зрозумілим та зручним сервісом для підприємців і громадян.

Фото: polygraph-center.kiev.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-