Кабмін встановив механізм індексації аліментів

Кабмін встановив механізм індексації аліментів

Укрінформ
Кабінет Міністрів встановив механізм нарахування розміру аліментів, визначеного судом у разі їх стягнення державним, приватним виконавцем.

Як передає Укрінформ, відповідне рішення ухвалене на засіданні уряду в середу, 31 березня, повідомляє пресслужба Міністерства соціальної політики.

“Сьогодні на черговому засіданні Кабінет Міністрів України встановив механізм нарахування розміру аліментів, визначеного судом у разі їх стягнення державним, приватним виконавцем, зокрема, проведення індексації з наступного року після визначення розміру аліментів”, - ідеться у повідомленні.

Окрім того, інформують у Мінсоцполітики, уряд уточнив окремі положення Порядку проведення індексації грошових доходів населення, якими передбачається врегулювати питання нарахування індексації грошового забезпечення військовослужбовців, поліцейських, осіб рядового і начальницького складу, посадових осіб митної служби та грошових доходів у разі їх підвищення не з 1 числа місяця, пропорційно часу, відпрацьованому до та після підвищення доходів.

Читайте також: Рада може збільшити мінімальний розмір аліментів

У Мінсоцполітики пояснюють, що постанову Кабміну „Про внесення змін до Порядку проведення індексації грошових доходів населення” розроблено з метою приведення зазначеного Порядку у відповідність до Закону України „Про внесення змін до статті 71 Закону України „Про виконавче провадження” щодо обов’язку виконавця проводити індексацію розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі”.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-