У Всеукраїнській школі онлайн зареєструвалися майже 150 тисяч користувачів - Шкарлет

У Всеукраїнській школі онлайн зареєструвалися майже 150 тисяч користувачів - Шкарлет

Укрінформ
На платформі Всеукраїнська школа онлайн зареєструвалися понад 147 тис. користувачів, у тому числі 110 тис. учнів та 30 тис. учителів.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це на звітному брифінгу з нагоди 100 днів роботи на посаді повідомив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.

“Ми запустили платформу Всеукраїнська школа онлайн, яка гарантує право на рівний доступ кожному до якісних навчальних матеріалів по всій країні та за її межами. Сьогодні на платформі зареєстровано майже 147 тисяч користувачів, з них 30 тисяч вчителів, 110 тисяч учнів, 7 тисяч батьків. Кількість користувачів продовжує постійно зростати, і сьогодні вже понад 110 країн світу використовують платформу Всеукраїнська школа онлайн”, - розповів Шкарлет.

Міністр додав, що зараз триває робота над новим контентом для платформи, також розпочався процес її інтеграції з порталом цифрової освіти Дія.

Читайте також: Всеукраїнська школа онлайн стане частиною порталу «Дія. Цифрова освіта»

Як повідомляв Укрінформ, 11 грудня 2020 року Міністерство освіти та науки спільно з Українським інститутом розвитку освіти, Міністерством цифрової трансформації запустило національну освітню платформу Всеукраїнська школа онлайн для учнів 5-11 класів. Матеріали, розміщені на платформі, можуть бути використані як для дистанційного навчання, так і для занять безпосередньо у школі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-