Лікарняні й декретні виплати пройдуть верифікацію

Лікарняні й декретні виплати пройдуть верифікацію

Укрінформ
Усі види матеріального забезпечення і страхових виплат Фонду соціального страхування України будуть проходити верифікацію.

Як передає Укрінформ, про це інформує пресслужба Фонду соціального страхування. 

«Допомоги по тимчасовій втраті працездатності, а також по вагітності та пологах будуть проходити процес верифікації. Верифікація виплат від Фонду соціального страхування України має забезпечити цільове використання коштів та мінімізувати ризик помилок при здійсненні виплат. При цьому, верифікація не вплине на строки фінансування матеріального забезпечення від Фонду», - ідеться в повідомленні.

Також зазначається, що найближчим часом буде опрацьовано технічні питання інформаційного обміну для проведення верифікації, підписано відповідний протокол і оновлений договір із Міністерством фінансів України, а також розроблено механізм надання рекомендацій у разі виявлення невідповідностей даних.

У Фонді соцстрахування зазначають, що верифікація виплат буде здійснюватись для всіх видів матеріального забезпечення і страхових виплат Фонду соціального страхування України.

Читайте також: Фонд соцстрахування торік профінансував декретних виплат майже на 5 мільярдів

Зокрема, буде впроваджено механізми превентивної верифікації, яка дозволить упередити здійснення нецільових видатків.

У Фонді соцстрахування нагадують, що раніше реалізація верифікації була розпочата для страхових виплат, які ФССУ здійснює для потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або профзахворювань, а також членів їх сімей.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-