Програма медгарантій містить 27 пакетів послуг - Скалецька

Програма медгарантій містить 27 пакетів послуг - Скалецька

Укрінформ
Програма медичних гарантій включає 27 пакетів медичних послуг.

Про це в інтерв'ю "Сегодня" сказала міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька.

"На сьогодні у програму медичних гарантій включено 27 пакетів медпослуг – все, що надавалося і раніше, але коштів виділили більше, ніж у попередні роки на фінансування медичних закладів. Найбільш критичні для збереження життя і здоров'я види допомоги – інсульти, інфаркти, онкологія, пологи, неонатальна допомога новонародженим – оплачуватимуться за підвищеним тарифом", - сказала Скалецька.

Вона додала, що МОЗ розраховує побачити позитивний результат у багатьох ситуаціях, які були критичними, вже наприкінці квітні - на початку травня.

Читайте також: Другий етап медреформи стартує 1 квітня

Як відомо, на Програму медичних гарантій у бюджеті передбачено 72 млрд грн. Програма медичних гарантій включає в себе безоплатне надання населенню амбулаторної допомоги, стаціонарної допомоги, реабілітації, паліативної допомоги. Також в ПМГ включена реімбурсація ліків.

На рівні вторинної допомоги урядом виділено чотири пріоритетні напрямки, які будуть оплачуватися лікарням за підвищеним тарифом: лікування інсультів, лікування інфарктів, допомога при пологах, неонатальна допомога.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-