Центр громадського здоров'я запустив портал про ВІЛ

Центр громадського здоров'я запустив портал про ВІЛ

Укрінформ
Центр громадського здоров’я спільно з пацієнтськими організаціями створив для медиків та пацієнтів перший веб-портал українською мовою, що об’єднав всю ключову інформацію стосовно ВІЛ.

Про це повідомляє Центр громадського здоров'я України.

"Сайт prozdorovia.in.ua. забезпечує доступ до найсвіжіших даних про тестування, діагностику та лікування ВІЛ-інфекції. Тут розміщена бібліотека тематичних інформаційно-освітніх матеріалів, а також карти пунктів тестування на ВІЛ і пунктів надання підтримки людям, які живуть з ВІЛ в Україні. Матеріали сайту будуть корисні для: загального населення, медиків, а також людей, які живуть з ВІЛ чи перебувають у групі ризику", - йдеться у повідомленні.

На сайті доступна бібліотека інформаційно-освітніх матеріалів, що стосуються теми ВІЛ та громадського здоров’я, їх можна безкоштовно завантажити для професійного чи особистого користування.

У розділі “Хочу знати все про ВІЛ” розміщено базову інформацію про те, що таке ВІЛ-інфекція, які є способи передачі вірусу і як цього уникнути, як і де можна пройти тестування та як лікується ВІЛ-інфекція.

Інформація, зібрана в розділі “Як жити з ВІЛ на 100%” допомагає з’ясувати: що робити в разі виявлення ВІЛ, яким буде лікування, як подбати в цій ситуації про своїх партнерів і рідних, що слід знати про свої права.

Розділ “Я медик, хочу знати більше” зібрана актуальна інформація про тестування на ВІЛ, антиретровірусну терапію та особливості призначення лікування, про ВІЛ-резистентність, індексне тестування та інші дотичні теми.

Читайте також: Нацслужба здоров'я фінансуватиме лікування ВІЛ-інфікованих з 2020 року

У розділі “Де пройти тест” розміщено дві карти: одна з пунктами тестування на ВІЛ по всій Україні, друга ‒ з контактами організацій, де люди, які живуть з ВІЛ, можуть отримати необхідну підтримку. Ці карти є наймасштабнішими за охопленням населених пунктів України і будуть постійно оновлюватись.

Сайт створено пацієнтською організацією БО“100% життя” у партнерстві з Центром громадського здоров’я України в рамках та за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-