ПЕН-Конгрес розпочався флешмобом на підтримку заручника

ПЕН-Конгрес розпочався флешмобом на підтримку заручника "ДНР" журналіста Асєєва

Укрінформ
85-ий Міжнародний ПЕН-Конгрес розпочався у Манілі на Філіппінах флешмобом на підтримку українського журналіста і блогера Станіслава Асєєва, який понад два перебуває у полоні "ДНР".

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Як зазначається, перед відкриттям асамблеї президент Міжнародного ПЕН Дженніфер Клемент розповіла делегатам, що саме 1 жовтня виповнюється 30 років українському письменнику, журналісту, члену Українського ПЕН Станіславу Асєєву, незаконно ув’язненому проросійськими збройними формуваннями «ДНР». Вона закликала делегатів бути солідарними з українцем і долучитися до флешмобу на його підтримку.

85-ий Міжнародний ПЕН-конгрес у Манілі триватиме до 4 жовтня. Фокус-тема Конгресу цього року – «Мови, якими ми говоримо» – спрямована на підтримку свободи літератури і малих мов. Участь у форумі беруть понад 200 авторів і членів національних ПЕН-центрів із 50 країн.

Читайте також: Журналісту Асєєву, який перебуває у полоні "ДНР", виповнюється 30 років

Як повідомлялося, зв'язок із донецьким блогером і автором проєкту "Радіо Свобода" "Радіо Донбас. Реалії" Станіславом Асєєвим, який публікувався під псевдонімом Станіслав Васін, перервався 2 червня 2017 року. Майже через два місяці після зникнення представники російської окупаційної адміністрації у Донецьку повідомили про те, що журналіста заарештовано за підозрою у “шпигунстві”. Відтоді представники влади України не мають доступу до незаконно затриманого журналіста.

Міжнародна коаліція One Free Press включила справу Асєєва до переліку 10 “найтерміновіших”.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-