Не лише Ощадбанк: суд узявся за скасування обмежень для пенсій переселенців

Не лише Ощадбанк: суд узявся за скасування обмежень для пенсій переселенців

Укрінформ
Окружний адмінсуд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом до Кабміну про скасування обмежень для внутрішньо переміщених осіб щодо отримання пенсій та інших виплат виключно через Ощадбанк. Підготовче засідання призначено на 4 грудня.

Про це повідомляє пресслужба суду.

“Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі про скасування обмежень для внутрішньо переміщених осіб щодо отримання пенсій та інших виплат виключно через Ощадбанк. Справа розглядатиметься за правилами загального позовного провадження, підготовче засідання призначено на 4 грудня 2019 року”, - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що з відповідним позовом до Кабінету міністрів України звернувся заступник прокурора Автономної Республіки Крим.

Читайте також: Україна відновить виплату пенсій жителям окупованого Донбасу - Пристайко

Зокрема, позивач оскаржує п.1 постанови КМУ “Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам” в частині, що стосується виплат пенсій, довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, що призначені зазначеним особам, через рахунки та мережу установ ПАТ “Державний ощадний банк України”.

На думку позивача, визначення Ощадбанку єдиним банком для проведення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам не відповідає ст. 1 Першого протоколу Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, положенням закону України “Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб” та порушує засади цивільного законодавства на свободу договору та вибір контрагента.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-