З вересня облаштування вбиралень в метро стане обов’язковим

З вересня облаштування вбиралень в метро стане обов’язковим

Інфографіка
Укрінформ
З 1 вересня 2019 року починають діяти нові державні будівельні норми щодо проєктування споруд метрополітенів – ДБН В.2.3-7:2018 «Метрополітени. Основні положення».

Про це заявив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, повідомляє пресслужба відомства.

«Влаштування вбиралень для пасажирів у метро – це базовий елемент інфраструктури і безумовно він має бути у сучасній європейській державі. Тож під час нового будівництва або реконструкції санвузли обов’язково передбачатимуться у межах вестибюля станції, тобто, на вході/виході до них. Вони також мають бути доступними для всіх груп населення і враховувати потреби людей з інвалідністю та інших маломобільних груп. Їх проєктування має здійснюватися відповідно до вимог ДБН «Громадські будинки та споруди» та ДБН «Інклюзивність будівель і споруд», — зазначив Парцхаладзе.

Він додав, що під час реконструкції станції можливо влаштовувати санвузли у суміщених підземних переходах поза межами шляхів евакуації або поряд зі станцією на поверхні землі. У таких випадках, відповідно до нових ДБН, санвузли повинні мати окрему від метро систему побутової каналізації.

Читайте також: Фонд енергоефективності розпочинає прийом заявок від ОСББ

За словами Парцхаладзе, нові ДБН В.2.3-7:2018 «Метрополітени. Основні положення» розроблені ДП «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» на заміну застарілих ДБН 2010 року.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-