"Invictus Games" відтепер опікуватиметься Мінветеранів

Укрінформ
Міністерство у справах ветеранів України бере під свою опіку "Ігри Нескорених".

Про це міністр у справах ветеранів Ірина Фріз повідомила членам Ради ветеранів при міністерстві в ході чергового засідання, яке відбулось в Тернополі, повідомляє прес-служба відомства.

"Invictus Games переходить під егіду Міністерства у справах ветеранів України і ми активно розпочинаємо підготовку до участі наших військових та ветеранів у Іграх Нескорених наступного року. Основним партнером Міністерства стане БФ "Повернись живим". Фонд спільно з ветеранською спільнотою відповідатиме за відбір національної збірної", - розповіла Фріз.

Міністр у справах ветеранів в рамках робочої поїздки до Тернопільської області взяла участь у засіданні Ради ветеранів при Мінветеранів, під час якого говорили щодо участі українських ветеранів в Іграх Нескорених (Invictus Games).

Зокрема, йшлося про інформаційну кампанію, яка дасть можливість проінформувати і залучити до відбору максимальну кількість ветеранів, які отримали поранення на війні, про новий підхід та правила відбору до команди.

Читайте також: Порошенко зустрівся з національною збірною "Invictus Games"

Як відомо, цей міжнародний спортивно-реабілітаційний захід заснований Герцогом Сассекським принцом Гаррі ще у 2014 році. У змаганнях беруть участь військовослужбовці, які отримали травми та поранення, виконуючи свої службові обов’язки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-