У сільських амбулаторіях провели вже понад 1800 телемедичних консультацій

У сільських амбулаторіях провели вже понад 1800 телемедичних консультацій

Укрінформ
У сільських амбулаторіях проведено майже 1900 телемедичних консультацій - по кардіології, ендокринології, дерматології та пульмонології.

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, інформує Урядовий портал.

"У 5 пілотних областях телемедична послуга запрацювала у 905 амбулаторіях, в яких працює 1400 сімейних лікарів. І вже проведено 1854 телемедичні консультації (по кардіології, ендокринології, дерматології та пульмонології) для сільського населення", - повідомив Зубко.

За його словами, на облрівні було підібрано 268 вузькопрофільних спеціалістів, які консультують сімейних лікарів за допомогою телемедицини на другому та третьому рівнях.

"Лідерами цього процесу є Харківська, Кіровоградська і Полтавська області. Вже включились до впровадження телемедицини Луганська, Донецька, Івано-Франківська, Рівненська, Миколаївська і Київська області", – зазначив Зубко.

За його словами, у Мінрегіону вже є дуже позитивний досвід з МОН щодо впровадження Нової української школи і Нового освітнього простору, де змінюються багато ДБН у дитячих дошкільних закладах, школах тощо.

Зазначається, що ці ж самі принципи сповідуються і у реформі первинної медицини - тут такі ж високі вимоги до приміщень, переліку обладнання і послуг.

Читайте також: У п’яти областях починають тестувати телемедицину

У свою чергу, Зубко окремо подякував спеціалістам на третинному рівні – Інституту імені Стражеска, Інституту трансплантації ендокринних органів та тканин, які напрацювали низку нових клінічних рекомендацій для сімейних лікарів.

"Наша мета – за 2019-2020 роки покрити всі амбулаторії мережею Інтернет, забезпечити їх телемедичним обладнанням, транспортом. Бо для нас головне, щоб запропонований стандарт і далі ментально змінював місцеве самоврядування", – підкреслив він.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-