Відомий письменник припинив співпрацю з

Відомий письменник припинив співпрацю з "1+1" через політику телеканалу

Укрінформ
Відомий український дитячий письменник Олександр Дерманський заявив про припинення співпраці з телеканалом "1+1".

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"На жаль, змушений припинити 11-річну співпрацю з каналом. Дякую всім, з ким довелося попрацювати за ці роки. Жанна Скорая, Марічка Падалко, та всі решта. Дякую. Ви - справжні професіонали й, переконаний, чудові люди. Може, попрацюємо ще разом деінде", - написав Дерманський.

На запитання про причини такого рішення Дерманський відповів Укрінформу, що це - через нинішню політику телеканалу.

"Нічого особливого. Я ж взагалі постать не знакова для каналу й працював не в штаті. Та й моя робота, і, відповідно, програма зовсім не причетні до ТСН і політики каналу. Я був автором дитячої програми "Маріччин кінозал". Тепер не хочу ним бути", - сказав письменник.

Читайте також: Керівництво "1+1" має довести обґрунтованість позову до Порошенка — експерт

Відома журналістка Марічка Падалко в коментарях під постом письменника написала: "Дякую, Сашко! За твій великий внесок! За інтелігентність і розум! І за дітей, в тому числі моїх, які люблять українську книгу і яким українська мова є рідною, в тому числі завдяки тобі".

Олександр Дерманський - письменник, поет, викладач, літературний редактор, сценарист, автор багатьох популярних книжок для дітей, був автором програми «Маріччин кінозал» на каналі" 1+1" з 2008 року.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-