На шкільні автобуси та авто для інклюзивних центрів виділили півмільярда

На шкільні автобуси та авто для інклюзивних центрів виділили півмільярда

Укрінформ
Місцеві органи самоврядування отримали з державного бюджету 500 млн гривень: 325 млн буде використано для купівлі шкільних автобусів, а ще 175 – на придбання спеціальних автомобілів для інклюзивно-ресурсних центрів.

Відповідне рішення прийняв Кабмін 3 квітня 2019 року, повідомляє сайт Міністерства освіти.

Закупівля автобусів відбуватиметься на засадах співфінансування з органами місцевого самоврядування. Так, документ передбачає, що міста обласного значення мусять доплатити під час закупівлі автобусів щонайменше 30% від загальної вартості. Для районів та ОТГ це співвідношення становить 90% на 10%, тобто місцева влада має доплатити щонайменше 10% власних коштів. Найбільш пільгові умови для сіл (селищ), що мають статус гірських населених пунктів, та на лінії зіткнення – для них співвідношення становить 95% на 5%.

Читайте також: Кабмін дає мільярд на інтернет і комп’ютери для шкіл

На органи місцевого самоврядування ці кошти розподілені за чіткими і прозорими критеріями – пропорційно до кількості учнів, які потребують підвезення.

"Окрім цього, 175 млн грн ми спрямовуємо на придбання спеціальних автомобілів для інклюзивно-ресурсних центрів. Завдяки ним команди ІРЦ зможуть бути мобільнішими та надавати додаткові психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги дітям. Ця інвестиція розподілена між областями за кількість створених ІРЦ", – зазначила Лілія Гриневич.

Як повідомлялося, раніше уряд спрямував 1 млрд грн на інтернетизацію та комп’ютеризацію українських шкіл.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-