У травні субсидії автоматично перепризначать 3 мільйонам сімей

У травні субсидії автоматично перепризначать 3 мільйонам сімей

Укрінформ
Для трьох мільйонів сімей у травні автоматично перепризначать субсидії, а решті потрібно буле оновити заяву та декларацію про доходи.

Про це інформують у Міністерстві соціальної політики.

"Щороку в травні відбувається процес перепризначення субсидій на новий рік. Цьогоріч автоматичне перепризначення субсидій стосуватиметься трьох мільйонів домогосподарств. Решті потрібно буде оновити заяву та декларацію про доходи", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що готівкову субсидію буде призначено тим сім’ям, в яких станом на травень-червень не буде заборгованості за комунальні послуги.

Пенсіонери отримуватимуть допомогу готівкою через Пенсійний фонд та Укрпошту, а ті, хто ще не на пенсії, – через Ощадбанк, інформують у відомстві.

Водночас повідомляється, що сім’ї, які станом на травень-червень матимуть борги за комуналку, будуть переведені на безготівкову монетизацію.

У Мінсоцполітики також інформують, що літню субсидію розраховуватимуть на основі доходів громадян, отриманих у 3-4 кварталах 2018 року, а допомогу на опалювальний сезон 2019-2020 рр. – на основі доходів 1-2 кварталів 2019 року.

Читайте також: Субсидії “живими грошима” можуть скасувати тим, хто вчасно не платить за комуналку

Повідомляється, що повторно з заявою та Декларацією про доходи у травні в управління соціального захисту населення необхідно буде звернутися орендарям житла, внутрішньо переміщеним особам, сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб, сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати та сім’ям, в який відбулися зміни у складі сім’ї протягом останнього року.

Також наголошується, що Міністерство соціальної політики України не планує змінювати критерії для призначення житлових субсидій, тому суттєвого зменшення кількості субсидіантів у 2019-2020 роках не передбачається.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-