Рева сказав, скільки грошей заклали у бюджет для багатодітних сімей

Рева сказав, скільки грошей заклали у бюджет для багатодітних сімей

Укрінформ
Урядова програма допомоги багатодітним сім’ям, яка передбачає виплати щомісячної фінансової допомоги з 1 квітня, повністю прорахована та забезпечена бюджетними асигнуваннями у розмірі 2,4 мільярдів гривень.

Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева, інформує Урядовий портал.

«У рамках ініціатив уряду прораховані можливості з 1 квітня 2019 року виплачувати допомогу на третю і кожну наступну дитину до досягнення нею віку 6 років. Розмір допомоги – 1700 грн щомісяця на кожну дитину. Таку допомогу будуть отримувати всі багатодітні сім’ї. За нашими підрахунками, це  2,4 мільярда гривень до кінця року. Вони закладені в бюджет і будуть виплачені», – сказав Рева.

Читайте також: Порошенко розповів, як зростуть добробут і зарплата

Він також повідомив, що активно впроваджується і урядова програма «Муніципальна няня», яка дозволяє батькам винаймати помічника по догляду за дитиною і отримувати бюджетну компенсацію за витрати. З початку роботи програми, сказав Рева, подано вже 43 заяви від батьків.

Міністр звернув увагу, що все це не єдині соціальні ініціативи уряду. Попереду реалізація програми «Громади, дружні до дітей» та програми забезпечення об’єднаних громад спеціальним транспортом для перевезення людей з обмеженими можливостями.

Читайте також: “Пакунок малюка” отримали близько 144 тисяч дітей - Гройсман

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет міністрів на засіданні 13 березня вирішив запровадити з 1 квітня доплати багатодітним сім'ям у розмірі 1629 гривень на дитину, а з 1 липня - 1699 гривень. За підрахунками Мінсоцполітики, право на виплату отримають 158,8 тисяч дітей. Таким чином, вартість програми становитиме понад 200 мільйонів гривень на місяць.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-