Порошенко розповів, як зростуть добробут і зарплата

Порошенко розповів, як зростуть добробут і зарплата

Укрінформ
Кожен українець має відчувати зростання ВВП через зростання власного добробуту.

Про це Президент України Петро Порошенко заявив у інтерв’ю телеканалу “Прямий” у понеділок, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Кожен українець має відчувати зростання ВВП через зростання власного добробуту, власної кишені”, - наголосив глава держави.

У такому разі, за словами Порошенка, зростання заробітної плати позбавить будь-якого сенсу і мотивації виїзд українців на роботу за кордон.

“У нас є локомотиви української економіки. Це і аграрний комплекс, який буде розвивати переробну промисловість. Україна здатна, вона це продемонструвала в 2018 році, стати глобальним лідером аграрної переробної промисловості. Може стати розвиток логістичної інфраструктури, бо Україна є справжніми воротами в Європейський Союз, і ми точно це будемо використовувати, в тому числі, і з розвитком дорожньої, і портової, і залізничної інфраструктури. Україна буде регіональним лідером з точки зору індустріалізації і розвитку промисловості. Подивіться, до нас приходять унікальні технології зараз, заходять інвестиції в енергетику”, - наголосив Президент.

Він також висловив переконання в інтеграції України до єдиної європейської енергосистеми, наголосивши на пріоритетному розвитку відновлюваної енергетики.

“Я дуже оптимістично дивлюся на перспективи, коли через 2 роки в нас буде вже 400 тисяч зайнятих в ІТ-секторі, які зможуть виробляти до 10% валового внутрішнього продукту”, - наголосив Порошенко.

Читайте також: Порошенко подає до суду на телеканал "1+1" за брехню

Він також заявив про можливості розвитку туризму.

Окрім того, глава держави наголосив на кроках, які вже зроблено для подолання бідності.

“За рахунок закриття “чорних дір” на українській митниці накопичено 13 мільярдів 600 мільйонів гривень лише за 3 місяці, навіть за 2,5 місяця. І всі ці кошти спрямовувалися напряму до Пенсійного фонду, без Держбюджету. І це дозволило виплатити (пенсіонерам, які після індексації отримають пенсію нижчу за мінімальну - ред.) 2410 грн — 1205 грн в березні”, - розповів Порошенко.

Він нагадав, що 25 березня перша виплата була закінчена.

“Ми переговорили сьогодні з міністром соціальної політики. Якщо хтось має будь-які складнощі, ми домовилися, що буде відкрита урядова "гаряча лінія" за телефоном 1545, де кожен може отримати консультацію”, - додав Президент.

Він наголосив, що це питання перебуває на контролі у нього та у Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

“Ми не виключаємо, що тільки для тих, хто отримує нижчу і мінімальну (пенсії - ред.), ми зробимо певний механізм, який можна буде умовно прирівняти як до 13-ї пенсії. І держава буде робити кроки доти, доки не відбудеться загальне суттєве зростання пенсій”, - заявив Порошенко.

Другим кроком подолання бідності, за його словами, має стати компенсація, а третім — монетизація субсидій.

Порошенко також наголосив, що 25 березня завершені виплати монетизованих субсидій. З 1 квітня починається допомога багатодітним родинам, які виховують більше трьох дітей.

“Буде виплачуватися прожитковий мінімум. У першій половині цього року це є 1626 грн, у другій половині 1779 грн. І це ніякі не разові виплати, вони будуть проводитися постійно”, - підкреслив Президент.

фото: прес-служба Президента

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-