Суд відмовився визнати незаконним звернення Порошенка до Варфоломія щодо Томосу

Суд відмовився визнати незаконним звернення Порошенка до Варфоломія щодо Томосу

Укрінформ
Окружний адмінсуд Києва відмовив громадській організації "Неурядова організація верховенство права" у задоволенні позову до Президента Петра Порошенка через направлення звернення до Вселенського патріарха Варфоломія про надання Томосу.

Про це повідомляє Окружний адміністративний суд міста Києва.

Зокрема, як зазначається в повідомленні, 26 березня Окружний адмінсуд Києва завершив розгляд справи за позовом ГО "Неурядова організація верховенство права" до Президента України щодо встановлення відсутності компетенції (повноважень) глави держави втручатися у діяльність церкви та релігійних організацій, зокрема, шляхом підписання та направлення звернення до Вселенського патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної церкви в Україні, яке в подальшому було підтримано Верховною Радою України відповідною постановою.

"Розглянувши матеріали справи, дослідивши наявні докази та встановивши, що позивачем був не правильно обрано спосіб захисту порушеного права, суд відмовив у задоволенні позову", - наголосили в суді.

Читайте також: КСУ відмовився розглядати скаргу на постанову Ради щодо Томосу

Як повідомлялося, Окружний адміністративний суд Києва 1 жовтня 2018 року прийняв позов від громадської організації "Неурядова організація верховенство права" до Президента України щодо звернення до Вселенського патріарха Варфоломія про надання автокефалії Українській православній церкві.

Позивач просив суд установити нібито відсутність компетенції глави держави втручатися у діяльність церкви та релігійних організацій, зокрема шляхом підписання та направлення звернення до Вселенського патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-