Друга частина одноразової доплати до пенсії надійде у квітні — ПФУ

Друга частина одноразової доплати до пенсії надійде у квітні — ПФУ

Укрінформ
У квітні пенсіонери отримають другу частину одноразової доплати до пенсії у розмірі 1205 грн.

Про це під сказала заступник голови правління Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко на брифінгу в п’ятницю, 22 березня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"З квітня місяця почнемо виплачувати другу частину одноразової виплати", - зазначила Ковпашко.

Вона зауважила, що одноразова доплата до пенсії в сумі 2410,17 грн виплачується пенсіонерам, які отримують пенсії, призначені згідно із законом України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", мають повний страховий стаж (35 років чоловіки, 30 років – жінки, а для пенсій, призначених до 1 жовтня 2011 року, 25 років чоловіки, 20 років жінки) та у яких розмір пенсії не перевищує суми 1669,20 гривень, що становить 40% від мінімальної заробітної плати 4173 грн.

Читайте також: Середня пенсія майже 8,5 тисячі та доплати: Рева сказав, скільки отримують шахтарі

Ковпашко уточнила, що ця виплата проводиться двома рівними частинами — по 1205 грн у березні та квітні.

"Окрім того, хочу звернути увагу, що виписано чітко в постанові, що ця одноразова виплата абсолютно ніяк не вплине на дохід пенсіонерів , які отримують певні пільги, маючи відповідний статус. І вона не вплине на тих, хто отримує субсидії", - наголосила Ковпашко.

Водночас вона нагадала, що перерахунок пенсій проведено 10,2 млн громадян, внаслідок чого розмір пенсії підвищено 8,97 млн пенсіонерів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-