Україна підпише угоду з Японією про грант для закупівлі обладнання НСТУ

Україна підпише угоду з Японією про грант для закупівлі обладнання НСТУ

Укрінформ
Кабінет міністрів ухвалив розпорядження про підписання Угоди (у формі обміну нотами) з урядом Японії щодо надання уряду України гранту на закупівлю спеціального обладнання для Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Також затверджено узгоджений протокол щодо процедурних деталей і протокол обговорення стосовно протидії корупції до зазначеної угоди, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Проект розпорядження розроблено Держкомтелерадіо з власної ініціативи. Його підставою стала підписана ще 2004 року міжурядова угода з Японією про технічне співробітництво та грантову допомогу.

У межах цієї угоди впроваджується проект міжнародної технічної допомоги «Проект розвитку потенціалу суспільного мовника в Україні». Донором проекту є Японське агентство міжнародного співробітництва «Джайка», реципієнтом – публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України», виконавцем «Ей Ейч Кей Інк», бенефіціаром – Держкомтелерадіо.

Читайте також: Радіо “Промінь” мовитиме на Крим

У 2018 році в ході реалізації Проекту передбачалося отримання телевізійного обладнання, яке було заплановано передати ПАТ «НСТУ» в користування згідно з планом закупівлі товарів, робіт і послуг, що мали придбаватися за кошти міжнародної технічної допомоги в 2017 році. Проте через скорочення бюджету японське агентство міжнародного співробітництва «Джайка» повідомило, що не зможе надати технічне обладнання, і запропонувало альтернативний варіант - надання обладнання шляхом процедури отримання грантової допомоги від уряду Японії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-