У соцмережах з'явився новий вид шахрайства –

У соцмережах з'явився новий вид шахрайства – "призові опитування"

Укрінформ
ПриватБанк попереджає клієнтів про новий вид шахрайства – "призові опитування" в соцмережах, коли під приводом виплати грошових призів за відповіді на кілька запитань шахраї отримують доступ до особистих фінансових даних.

Про це йдеться у прес-релізі банку, що є в розпорядженні Укрінформу.

"ПриватБанк попередив клієнтів про новий вид шахрайства – "призові опитування" в соцмережах і на шахрайських сайтах, де під приводом виплати грошових призів за відповіді на кілька простих запитань шахраї отримують доступ до особистих фінансових даних учасників і списують гроші з карток", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Затримали банду, яка обкрадала клієнтів іноземних і українських банків

Як повідомила прес-служба банку, ПриватБанк ніколи не організовував і не проводить в соцмережах або на інших інтернет-ресурсах вікторин або опитувань з виплатою грошових призів. Якщо ви отримали пропозицію про участь у "призовому опитуванні", переходити за посиланнями на сайт шахраїв або зазначати свої особисті дані не можна. Ви не тільки гарантовано втратите гроші через "комісію" за виграш, але й дасте шахраям можливість використовувати дані карток для крадіжки коштів.

Служба безпеки ПриватБанку вживає необхідних заходів для блокування шахрайських ресурсів, рахунків і карток шахраїв. Якщо ви через необачність стали жертвою шахрайства, зв’яжіться з банком будь-яким зручним способом для вчинення необхідних кроків щодо безпеки карток, дані яких виявилися в руках шахраїв.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-