Про «Нове обличчя» з повною відсутністю принципів

Про «Нове обличчя» з повною відсутністю принципів

Блоги
Укрінформ

Он воно як... Коли сотні тисяч українців вже кілька тижнів протестували проти жорстокого побиття студентів беркутівцями, кандидат Вова зі своїми майбутніми міністрами енергетики реготали, чи можна виробляти електрику від удару кийка беркутівців по майданівцях. Разом з ними, мабуть, радів цим жартам у своєму межигір‘і янукович з захарченком. 

До речі, з них кандидат Вова «сміявся» лагідно, не шаліл. Жартував так, щоб батє сподобалося... На собі теорію про електрику з кийків він ніколи не хотів перевірити.

Он воно як. 5 років кандидат Вова ржав з офшорів і ліпецької фабрики. Й після кожного концерту його майбутній міністр фінансів акуратно перераховував грошики від цих вульгарних виступів... в офшор на Кіпр. І доповідав, скільки грошей зароблено з фабрики фільмів у Росії. 

Й перше, що зробив наш заощадливий і небідний кандидат - це оформив субсидії на всі свої квартирометражі. І правильно, хай син Порошенка за газ по повній платить.

«Нове обличчя» - з повною відсутністю принципів, будь-яких, нових чи старих правил, і нульовою компетентністю. В усьому. 

Розпал кампанії. А кандидат, який 1 квітня планує весело і легко керувати воюючою краіною, жодного разу не вийшов до ЗМІ, не поспілкувався з виборцями в режимі зустрічі і відповідей на запитання. Він продовжує в режимі нон- стоп робити те єдине, що вміє - шутіть. 

Насправді, це і є антимайдан. Який просто мімікрував від тітушок до клоунів. Який сміється над вадами людини, може знущатися над політиком за не ідеальну дикцію (нечувано в європейському світі), демонструє печерну гомофобію, плачеться в фб в розпал Іловайської трагедії, що його відірвали від русского мира й не дають поїхати погутаріть по-русскі до ментальних братів кірокорова- баскова . 

Й сьогодні антимайдан, який мімікрував від приблатньонної тітушки до вульгарного постсовка, який регоче над «Україною - дівкою», в ті дні, коли сини України за неї гинули на фронті, хоче помститися. За декомунізацію. За українські квоти. За незворотність курсу. Для антимайдану євроінтеграція - це кількість ковбаси в холодильнику, а не цінності. Й цей обивательський антимайдан прагне помститися Майдану.

Щоб знову слухати стариє пєсні о главном і другіє галубиє аганькі.

Р.S. Найбільше мене вражає позиція українських ЗМІ, які відверто підігріють цій гібридній кампанії і кандидату, що ховається від серйозної розмови з суспільством на концертах.

Ірина Геращенко

FB

* Точка зору автора може не збігатися з позицією агентства
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-