Прихильники і противники Супрун знову прийшли під Окружний адмінсуд

Прихильники і противники Супрун знову прийшли під Окружний адмінсуд

Фото
Укрінформ
Під Окружним адміністративним судом Києва, який 15 лютого розпочне розгляд по суті позову нардепа Ігоря Мосійчука щодо міністерських повноважень Уляни Супрун, зібралося більше 300 активістів.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, люди тримають у руках плакати, "Наша Уляна - наш міністр #підтримуюСупрун", " Вдвічі більше ліків для онкоховорих #підтримуюСупрун", "Манту мочити можна, а Уляну Супрун - ні", "Руки геть від Уляни" тощо.

Біля суду також перебувають правоохоронці, поряд - кілька автобусів Нацгвардії.

Уляна Супрун під Окружним судом / Фото: Юлія Овсяннікова, Укрінформ

Ситуація загалом спокійна.

Утім, коли нардеп Ігор Мосійчук пройшов повз активістів у будівлю суду, йому кричали "Ганьба".

Читайте також: Окружний адмінсуд роз’яснив рішення щодо Супрун

Неподалік Окружного адмінсуду стоять два чоловіки у одягу, схожому на лицарські обладунки, з плакатами "Реформа Супрун або назад в Середньовіччя", " Середньовічний суд? Ні, дякую".

Опоненти Супрун з прапорами Радикальної партії Ляшка під Окружним судом / Фото: Юлія Овсяннікова, Укрінформ

У свою чергу, у дворі Окружного адмінсуда Києва розташувалося більше сотні осіб, які тримають жовто-сині прапори, а також прапори з написами "Ляшко Радикальна партія" і плакатами на кшталт "Супрун, припини труїти українців неякісною вакциною" тощо.

Прихильники і противники Супрун під Окружним адмінсудом / Фото: Мінченко Геннадій, Укрінформ

Як повідомляв Укрінформ, Окружний адмінсуд Києва 5 лютого заборонив Супрун вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень глави МОЗ. Таке рішення було ухвалено за позовом народного депутата Ігоря Мосійчука. Уряд оскаржив це рішення.

У четвер, 14 лютого, Окружний адміністративний суд Києва скасував заходи забезпечення позову Ігоря Мосійчука до в.о. міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун щодо відсутності у неї повноважень міністра.

Водночас, розгляд позову по суді суд призначив на 15 лютого.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-