Київстар змінить деякі тарифи і закриє шість інтернет-пакетів

Київстар змінить деякі тарифи і закриє шість інтернет-пакетів

Укрінформ
Із 21 лютого мобільний оператор "Київстар" розпочинає зміну умови деяких тарифних планів для абонентів передплаченої форми обслуговування. Також припиняють дію шість інтернет-пакетів

Про це повідомляється на сайті мобільного оператора.

"У період з 21 лютого по 15 квітня припиняють свою дію деякі національні та регіональні тарифні лінійки для абонентів передплаченої форми обслуговування. Абоненти застарілих тарифних планів, яких стосуються ці зміни, будуть проінформовані щонайменше за 7 днів у SMS-повідомленні, при дзвінках на короткий номер 466, а також на сторінках з умовами їх тарифних планів у розділі "Архів тарифів", - йдеться у повідомленні.

Водночас, телеком оператор не називає, які конкретно тарифні плани будуть змінені.

Водночас, з 22 лютого припиняють дію такі інтернет-пакети: "Пошук", "Спілкування", "Розваги", "Безлімітний Інтернет", "Інтернет 1000", "Вільний Інтернет". Це рішення у компанії пояснюють тим, що діючі тарифні плани містять великі обсяги мегабайтів для використання послуги мобільного інтернету, тому попит на замовлення додаткових платних пакетів мегабайтів знижується.

Читайте також: Київcтар охопив 4G-зв'язком ще понад 100 населених пунктів

Щодо зміни тарифних планів повідомляється, що кожному абоненту буде запропонований альтернативний тарифний план із діючої лінійки з покращеними умови та більшим обсягом послуг (більше хвилин для дзвінків на номери інших мобільних операторів України та для міжнародних дзвінків на деякі популярні напрямки, більше мегабайтів мобільного інтернету, більше додаткових послуг).

Абоненти також зможуть обрати будь-який актуальний тарифний план та перейти на нові умови обслуговування. Якщо абонент не змінить свого тарифу самостійно, то автоматична заміна відбудеться в один із днів у період із 21 лютого по 15 квітня.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-