Пенсійний фонд сподівається 25 лютого домовитись з Укрпоштою про доставку субсидій

Пенсійний фонд сподівається 25 лютого домовитись з Укрпоштою про доставку субсидій

Укрінформ
На сьогодні практично завершена переговорна процедура з Укрпоштою щодо доставки пенсіонерам субсидій для оплати комунальних послуг.

Про це інформує Пенсійний фонд України.

"Виплати монетизованих субсидій мають іти синхронно з виплатами пенсій. А це означає, що ми повинні разом із фінансуванням виплат пенсій розпочати й фінансування виплат субсидій. Щоб це зробити вчасно, Пенсійний фонд має отримати списки субсидіантів від Міністерства соціальної політики України", - сказав голова правління ПФУ Євгеній Капінус під час селектерної наради під головуванням міністра соціальної політики України Андрія Реви.

За його словами, на сьогодні практично завершена переговорна процедура з Укрпоштою щодо доставки субсидій.

"Я сподіваюсь, 25 лютого ми вийдемо на підписання відповідних угод і це дасть можливість працювати у визначеному для нас режимі", — сказав Капінус.

Зазначається, що кошти для оплати житлово-комунальних послуг мають отримати приблизно 2,6 мільйона субсидіантів-пенсіонерів. Із цієї кількості 1,3 мільйона осіб отримують пенсії через відділення АТ “Укрпошта”.

У ПФУ додали, що очікувані видатки на виплату субсидій у березні-травні поточного року становлять 10,5 мільярда гривень.

Читайте також: За борг понад 340 гривень українцям відмовлятимуть у субсидії

Як повідомляв Укрінформ, у держбюджеті на 2019 рік на субсидії закладено 55 млрд грн, з яких 12 млрд грн українці повинні отримати "живими коштами".

Початок монетизації субсидій готівкою заплановано на березень 2019 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-