Папа Римський визнав насильство над черницями у католицькій церкві

Папа Римський визнав насильство над черницями у католицькій церкві

Укрінформ
Папа Римський Франциск визнав випадки сексуального насильства у католицькій церкві щодо черниць.

Ватикан вже давно працює над розв'язанням цієї проблеми, заявив він у літаку під час повернення з Абу-Дабі до Рима, інформує dw.com.

"Це правда, це проблема. Я знаю, що священики та єпископи це робили. І я думаю, що це все ще відбувається", - цитує понтифіка агенція dpa.

За його словами, такі випадки відбуваються лише у деяких місцях. "Це не те, що роблять всі", - зазначив Франциск. Він визнав, що Ватикан вже давно працює над розв'язанням цієї проблеми. Внаслідок цього деякі жіночі релігійні громади розпущені, деякі духовні особи були відсторонені. "Чи маємо ми зробити більше? Так. Чи хочемо ми зробити більше? Так", - додав Папа.

Франциск також згадав один з випадків сексуального насильства щодо жінок у минулому. За його словами, в одній із громад, яку він не став називати, до них ставилися, як до рабинь. Коли про це стало відомо, ця громада була розпущена.

Читайте також: Папа Франциск скликає головних єпископів із усього світу через сексуальний скандал

Він також наголосив на тому, що існує проблема поганого поводження з жінками. "Є країни, де жорстоке поводження з жінками доходить навіть до їхнього вбивства", - сказав Франциск.

Зараз католицька церква перебуває в центрі скандалів щодо насильства над дітьми. Наприкінці лютого Папа проведе у Ватикані саміт, присвячений розв'язанню цього питання.

Фото: АА

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-