За минулий рік в Україні стало на 45 тисяч менше безробітних

За минулий рік в Україні стало на 45 тисяч менше безробітних

Укрінформ
У 2018 році завдяки позитивній динаміці розвитку ринку праці знизився рівень безробіття в Україні та зросла чисельність зайнятого населення.

Порівняно з 2017 роком, кількість безробітних українців, які перебували на обліку, зменшилася на 45 тис. осіб. Про це заявив в.о. голови Держслужби зайнятості України Валерій Ярошенко під час прес-конференції в Укрінформі.

"2018 рік показав нам, що на ринку праці України є стабільність, навіть зрушення до покращення ситуації у деяких напрямках. Станом на 28 січня 2019 року на обліку держслужби зайнятості перебуває 340 тисяч українців, що на 45 тисяч менше, ніж минулого року", - наголосив Ярошенко.

Згідно з дослідженням державного ринку праці, яке проводила Міжнародна організація праці, за 2018 рік чисельність зайнятого населення в Україні збільшилась на 185 тисяч: станом на сьогодні це 16 мільйонів 400 тисяч працівників.

У процентному відношенні рівень зайнятості зріс із 56,3% до 57,2%, а рівень безробіття скоротився з 9,4% до 8,6. Взагалі за 2018 рік до Центрів зайнятості по всій Україні звернулося близько 2 мільйонів громадян, із яких 826 тисяч були працевлаштовані.

Читайте також: Торік Дерслужба зайнятості працевлаштувала на 6% більше українців

За словами Ярошенка, Держслужба зайнятості за 2018 рік осучаснила форми і методи своєї роботи. За рік роботи "гарячої лінії" служби було опрацьовано 25 тисяч звернень. На новому інтернет-ресурсі зареєстрували електронні кабінети 93 тисячам роботодавців та 88 тисячам пошукачів роботи. З’явилася можливість дистанційної реєстрації до електронної черги через будь-який ґаджет. Працівники служби зайнятості України почали розміщувати відеорезюме пошукачів роботи, а також відеопрезентації підприємств у Фейсбуці - ефективній платформі зв'язку.

Керівник Держслужби зайнятості запевнив, що у 2019 році служба продовжить змінюватися та удосконалювати механізми реалізації державної політики у сфері працевлаштування населення України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-