Фріз хоче збільшити штрафи для перевізників, які відмовляють ветеранам

Фріз хоче збільшити штрафи для перевізників, які відмовляють ветеранам

Укрінформ
Для того, щоб дисциплінувати перевізників, які відмовляють у пільговому проїзді ветеранам, ініціюють збільшення штрафів.

На цьому наголосила міністр у справах ветеранів Ірина Фріз у Житомирі під час зустрічі з представниками ветеранських організацій, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«В ідеалі має бути запровадження електронного квитка, який дасть можливість виконати закон, що передбачає для ветеранів пільговий проїзд. З огляду на те, що в окремих областях є певне гальмування цього питання, ми вийшли з ініціативою щодо збільшення штрафу для перевізників для того, аби, не очікуючи введення електронного квитка, мати можливість впливати на недобросовісних перевізників», - зауважила Фріз.

За словами міністра, під час зустрічей з ветеранами в різних областях сформувався основний блок проблем, які їх найбільше хвилюють. Йдеться про виділення землі, житло, перепрофорієнтацію, пільги, вшанування пам’яті загиблих та військово-патріотичне виховання.

Фріз додала, що нині форма комунікації з профільним міністерством необмежена.

Читайте також: Раді пропонують підняти штрафи водіям, які відмовляють ветеранам

«Ветерани можуть звертатися до міністерства напряму. У нас є сайт із вихідними даними, де вказані електронна пошта та телефони. Крім того, є можливість спілкуватися під час зустрічей, які проводжу в регіонах. Тобто, форма комунікації необмежена. Головне – прагнути донести свою думку або проблему до міністра», - акцентувала міністр.

Як повідомляв Укрінформ із посиланням на очільницю міністерства Ірину Фріз, до профільного комітету ВР подано законопроект, що стосується підвищення штрафу за відмову водія громадського транспорту в перевезенні пільговиків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-