В Україні знизилися показники щодо професійних захворювань — ФССУ

В Україні знизилися показники щодо професійних захворювань — ФССУ

Укрінформ
В Україні торік знизилися показники щодо професійних захворювань, натомість зросла кількість нещасних випадків на виробництві.

Про це повідомляє Фонд соціального страхування України.

"За оперативними даними, упродовж 2018 року Фондом соціального страхування України зафіксовано 4805 страхових нещасних випадків, що на 3,2% менше, ніж у 2017 році. Кількість професійних захворювань зменшилась на 3,7% та становила 1879 зареєстрованих випадків", - ідеться у повідомленні.

Водночас зазначається, що показник смертельних нещасних випадків на виробництві торік зріс на 5,4% - смертельно травмовано 350 осіб (332 у 2017 році).

Фонд соціального страхування України здійснює такі виплати для потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання: допомогу у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності; одноразову допомогу в разі стійкої втрати професійної працездатності або смерті потерпілого; щомісячну страхову виплату в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого; страхову виплату потерпілому у розмірі його середньомісячного заробітку при тимчасовому переведенні його на легшу нижчеоплачувану роботу; щомісячну страхову виплату особам, які мають на неї право в разі смерті потерпілого; відшкодування вартості ритуальних послуг, пов’язаних з похованням.

Читайте також: "Зелена картка": в Україні змінили правила автострахування

Крім того, у разі настання страхового випадку коштом Фонду здійснюється надання медичних і соціальних послуг. Зокрема, фінансується лікування всіх прямих наслідків страхового випадку до відновлення здоров’я або упродовж усього життя потерпілого, проходження курсу оперативної реабілітації на базі санаторно-курортних закладів, проведення досліджень, здійснення оперативних втручань, ендопротезування, протезування, забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення тощо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-