ПриватБанк хоче ідентифікувати клієнтів за допомогою біометричних даних

ПриватБанк хоче ідентифікувати клієнтів за допомогою біометричних даних

Укрінформ
В АТ "КБ "ПриватБанк" мають намір запровадити технологію ідентифікації клієнтів за допомогою біометричних даних.

Про це на прес-конференції у Дніпрі сказав голова правління Приватбанку Петро Крумханзл, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Один із прикладів, куди ми хочемо рухатися, - це біометрія. Смартфони - це інновація на сьогодні, але ми вже думаємо, які інновації майбутнього. Ми зараз розробляємо технологію, за допомогою якої в майбутньому ви зможете користуватися банківськими послугами тільки через розпізнавання особи, відбитків пальця, через розпізнавання голосу", - сказав Крумханзл.

Читайте також: Прибуток ПриватБанку за минулий рік становив 11,7 мільярда - голова правління

Як повідомлялося раніше, ПриватБанк і міжнародна платіжна система Visa запустили пілотний проект з біометричної оплати за відбитком пальця. Щоб платити дотиком пальця, достатньо один раз "прив'язати" його відбиток до своєї картки і розплачуватися в торговельних точках, які підтримують цю технологію, приклавши палець до зчитувача біометричних даних. Очікується, що ця технологія буде цікава в першу чергу малому і середньому бізнесу, вуличним торговцям, тому що приймати платежі можна за допомогою власного смартфона або планшета і спеціального біометричного сканера.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-