Супрун обурило рішення суду щодо Одеського медінституту

Супрун обурило рішення суду щодо Одеського медінституту

Укрінформ
Окружний адміністративний суд Києва заборонив вносити будь-які зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб щодо Одеського національного медичного університету.

Про це поінформувала у Facebook в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

“Вчора ми дізнались про ухвалу судді Окружного адміністративного суду м. Києва (Руслана - ред.) Арсірія від 10.01.2019, яка по суті забороняє вносити будь-які зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб щодо ОНМУ. Ухвала прийнята на заяву екс-ректора Валерія Запорожана”, - написала Супрун.

За її словами, сьогодні під будівлею Кабміну планується мітинг за участю одеських студентів.

“У понеділок на сайті уряду було опубліковане розпорядження про утворення Національного Одеського медичного університету. Сьогодні до будівлі уряду з Одеси привезуть студентів, яким уже місяць розповідають брехню про те, що університет закриють”, - написала в.о. міністра.

Супрун також повідомила, що проти неї подано позов до Окружного адміністративного суду Києва.

“З публікацій в інтернеті я дізнаюсь деталі позовів до того ж Окружного адміністративного суду Києва проти мене народних депутатів Купрія і Мосійчука щодо відсутності у мене повноважень міністра. Жодних матеріалів по цій справі до МОЗ України досі не надходило. Не здивуюсь, якщо і про рішення розгляду справи знову прийдеться дізнаватися з інтернету постфактум”, - зазначила Супрун.

Читайте також: МОЗ хоче об'єднати Одеський медуніверситет з Кримським

Вона наголосила, що в Україні існує застаріла система окружних судів.

“Система окружних адміністративних судів, архітектором якої свого часу був Медведчук, активно використовується проти розвитку медичної освіти в Україні й медицини взагалі. За умови існування таких судів та таких рішень, український лікар ніколи не зможе розраховувати на офіційну інтернатуру в Німеччині та ніколи не зможе офіційно заробляти суми, відповідні заробітним платам лікарів на Заході”, - написала Супрун.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-