Держбюро розслідувань сказало, коли слідчі стануть до роботи

Держбюро розслідувань сказало, коли слідчі стануть до роботи

Укрінформ
Слідчі Державного бюро розслідувань складуть присягу та розпочнуть перші кримінальні провадження 27 листопада.

Про це інформує прес-служба відомства

"На цю дату планується призначення 295 слідчих Державного бюро розслідувань, якщо вони матимуть позитивні висновки за результатами спеціальних перевірок та психофізіологічного дослідження за допомогою поліграфу", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Скандал із призначеннями в ДБР: Труба перервав відпустку

Зазначається, що у центральному апараті та територіальних управліннях бюро сформовано слідчі підрозділи за трьома напрямками: розслідування злочинів у сфері службової діяльності та корупції; розслідування злочинів, вчинених працівниками правоохоронних органів та у сфері правосуддя; розслідування військових злочинів.

Одночасно вже тривають конкурси на 73 посади слідчих, з них: 38 посад у центральному апараті та 35 – в територіальних управліннях.

Усього станом на 27 листопада у Державному бюро розслідувань має бути призначено 520 працівників. Серед них:  177 – у центральному апараті та 343 – в територіальних управліннях.

Читайте також: ДБР повторно перевірила на поліграфі 27 кандидатів на керівні посади

У відомстві зауважують, що розпочнуть роботу без оперативних працівників, а під час досудових розслідувань будуть залучатися оперативні підрозділи інших правоохоронних органів.

Нагадаємо: закон «Про Державне бюро розслідувань» не передбачає посаду оперуповноваженого серед переліку посад бюро, тому неможливо оголосити відповідні конкурси. Як кажуть у ДБР, Верховна Рада з травня 2017 року не повертається до розгляду законопроекту, яким вносяться необхідні зміни.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-