Аваков презентував "мотиваційний пакет" для поліцейських

Аваков презентував "мотиваційний пакет" для поліцейських

906
Ukrinform
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков презентував патрульним програму соціального забезпечення правоохоронців системи МВС.

Про це інформує прес-служба МВС.

«Ми представляємо сьогодні перший і не останній мотиваційний пакет для поліцейського, який запрацює частково зараз, з листопада, а в повному обсязі - з 1 січня 2019 року», - сказав Аваков.

За його словами, цей пакет має чотири складові. Перша - збільшення зарплати на 30%, друга - введення додаткової оплати за піднайом житла поліцейським, третє - введення системи отримання власного житла поліцейським після двох років служби на основі іпотеки до 20-річного пільгового фінансового лізингу з урахуванням повного погашення відсотків з боку міністерства та бонусного погашення до 40% лізингу МВС за вислугу років. 

Четвертою складовою є внесення через парламент законопроектів, які змінюють і захищають професійні права поліцейського.

Міністр підкреслив, що «основним мотивом впровадження нових соціальних гарантій для поліцейських є справедлива, чесна та компетентна поліція».

Зі свого боку голова Нацполіції Сергій Князєв зазначив, що станом на сьогодні одним із головних завдань керівництва відомства є збереження та залучення кадрів.

Читайте також: З нового року копам і рятувальникам підвищать зарплату і компенсуватимуть оренду житла

«Щоб покращити ваші умови житла і мотивувати на службу, ми пропонуємо формулу отримання житла, яка працює в усьому світі. Ми сподіваємось, що наш соцпроект не лише привабить нових співробітників, але й утримає діючі професійні та чесні кадри», - сказав Князєв.

Під час зустрічі патрульні також обговорили з Аваковим та Князєвим нюанси впровадження нових механізмів компенсації за винайм та придбання житла.

Фото: mvs.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-