НАБУ спростовує прослуховування центральної синагоги

НАБУ спростовує прослуховування центральної синагоги

Укрінформ
У НАБУ спростовують інформацію про прослуховування їхніми співробітниками приміщення центральної синагоги у Києві.

Відповідна інформація оприлюднена на сторінці відомства у Facebook.

"Інформація про те, що буцімто Національне бюро здійснює незаконні слідчі дії щодо єврейської громади Києва, не відповідає дійсності", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що жодних пристроїв для прихованого зняття інформації у приміщенні центральної синагоги міста Києва Національне бюро не встановлювало, а візуального спостереження за будівлею не здійснювало.

У відомстві стверджують, що їхні розслідування відносно вищих посадових осіб у державній владі не залежать від належності до релігійних громад.

Читайте також: Слідство у справі “лісника Януковича” зупинили - САП

Раніше на сайті єврейської общини Києва була опублікована заява головного рабина України Моше Реувена Асмана про виявлення службою безпеки громади осіб, які професійно здійснювали приховане спостереження за приміщенням центральної синагоги Києва та її вірянами. У заяві також йдеться, що служба безпеки громади виявила транспортні засоби з підробленими номерними знаками, які використовувалися для спостереження. Крім того, зазначається, що під час перевірки молитовного дому були виявлені пристрої зняття інформації, а деякі особи, котрі спостерігали за синагогою, мають безпосереднє відношення до НАБУ.

Фото: nabu.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-