У МОН вважають, що сиротам потрібна допомоги держави протягом всього життя

У МОН вважають, що сиротам потрібна допомоги держави протягом всього життя

Укрінформ
У Міносвіти вважають, що діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, потребують допомоги держави протягом всього життя.

Про це заявив у Краматорську директор Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрій Кононенко, виступаючи на форумі «Ефективне самоврядування як запорука демократичної та правової держави», повідомляє прес-служба Донецької військово-цивільної обладміністрації.

«Для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, необхідна стартова основа аби вступити в доросле життя, почати працювати. Більшості дуже складно адаптуватися до соціуму. Держава повинна протягом всього їхнього життя забезпечувати та допомагати їм», – підкреслив Кононенко.

Учасники форуму, зазначається в повідомленні, обговорювали гострі питання проживання дітей в сірій зоні, надання їм необхідної допомоги, кількість дітей в області та Україні, позбавлених батьківського піклування, надання особливого статусу дітям, які постраждали в зоні бойового конфлікту, забезпечення житлом дітей-сиріт, аспекти державної політики щодо розвитку освіти, захисту прав дітей та їх соціалізація.

Читайте також: МОН хоче запустити для вчителів онлайн курс з протидії булінгу

На дискусії також приділили увагу отриманню освіти, розвитку, соціалізації та захисту прав дітей ромської національності. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-