У справі “Ощадбанку” за сина депутата і ще 5 осіб вже внесли застави

У справі “Ощадбанку” за сина депутата і ще 5 осіб вже внесли застави

3151
Ukrinform
За сина народного депутата Станіслава Березкіна Максима і ще п'ятьох осіб, яким 25 жовтня Солом'янський суд обирав запобіжні заходи у рамках справи «Ощадбанку», вже внесли застави.

Про це йдеться у повідомленні юридичної компанії EQUITY, адвокати якої представляли інтереси цих осіб в суді.

«Щодо застосування мір запобіжних заходів суд ухвалив наступне: колишньому керівнику ЗАТ «Креатив» - внесення застави в сумі 2 млн, колишнім двом працівникам ПАТ «Креатив Груп» - внесення застави в сумі 2 млн і 550 тис. грн відповідно, колишньому головному бухгалтеру групи компаній «Креатив» - внесення застави в сумі 1,5 млн грн, колишньому директору ТОВ «ЗМЖ» - внесення застави в сумі 1 млн, колишньому акціонеру групи компаній «Креатив» Максиму Березкіну - внесення застави в сумі 5 млн грн. Сьогодні, 26 жовтня 2018 року, відповідні суми застав вже було сплачено. Ми очікуємо, що клієнти компанії вийдуть на свободу вже найближчим часом», - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький направив генпрокурору подання на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Станіслава Березкіна, який, за даними слідства, має відношення до заволодіння 20 млн дол. Ощадбанку.

Читайте також: Справа Ощадбанку: Земцова внесла 7 мільйонів застави і вийшла з-під варти

Холодницький зазначив, що досудовим слідством було встановлено, що протягом вересня 2013 - січня 2014 років бенефіціарні власники групи «Креатив», діючи за попередньою змовою зі службовими особами ПрАТ «Креатив», службовими особами АТ «Ощадбанк», ТОВ «ЗМЖ», працівниками ПАТ «Креатив груп» і ТОВ «Кредитне брокерське агентство», заволоділи грошовими коштами, отриманими ПрАТ «Креатив» в АТ «Ощадбанк» за договором кредитної лінії в сумі 20 млн дол., що на момент вчинення злочину становило 160 млн грн.

23 жовтня було повідомлено про підозру у вчиненні корупційних злочинів та заволодінні 20 млн доларів Ощадбанку, а також затримано низку посадовців цього держбанку і підприємств групи «Креатив».

Загалом правоохоронці затримали і повідомили про підозру у присвоєнні 20 млн дол. Ощадбанку десятьом особам. Серед них - син чинного народного депутата, який разом з іншими бенефіціарними власниками групи «Креатив» набув корпоративні права ПАТ «Чорноморгідрозалізобетон», придбані за рахунок коштів банку.

Прокурори САП внесли до суду клопотання про обрання підозрюваним запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави від 5 до 150 млн грн.

25 жовтня Солом'янський районний суд обрав запобіжні заходи підозрюваним, зокрема Максиму Березкіну було визначено запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із альтернативою застави у 5 мільйонів грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-