Українські воїни прибули до США для участі в 43 Марафоні Морської піхоти

Українські воїни прибули до США для участі в 43 Марафоні Морської піхоти

Відео
Укрінформ
Вісім українських воїнів, які отримали поранення й проходять реабілітацію, прилетіли до Сполучених Штатів для участі в 43-му Марафоні Морської піхоти США, що відбудеться в неділю.

Дві групи учасників прибули в четвер до аеропортів Вашингтона й Нью-Йорка, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

Зокрема, до столичного аеропорту Даллес прилетіли двоє учасників, ще шестеро прибули рейсом до Нью-Йорка.

Спочатку планувалося, що в забігу братимуть участь дев'ятеро українських воїнів: Олександр Дарморос, Дмитро Полтавець, Олександр Попруженко, Андрій Бондарчук, Олег Зімніков, Юрій Козловський, Богдан Ушарук, Павло Чайка і Руслан Попов. П'ятеро з них зареєструвалися на повну марафонську дистанцію – 42 км 195 м, четверо на 10 км. Однак, у четвер один із членів української команди, Олег Зімніков, повернувся в Україну через складнощі, що виникли у зв'язку з візовими формальностями.

Читайте також: Учасники АТО вирушили до США для участі в Марафоні морської піхоти

Двоє бійців, які вийдуть на старт, повністю втратили зір внаслідок поранень в зоні АТО. Ще один учасник, Олександр Дарморос, має ампутацію нижньої кінцівки. Хлопці ще влітку пройшли попередній відбір та підготовку в Україні.

Команда поранених українських ветеранів уже третій рік поспіль бере участь в Марафоні Морської піхоти США, який традиційно відбувається наприкінці жовтня. Учасники забігів присвячують свої перемоги тим, хто повернувся з війни з пораненнями, інвалідністю та бореться з посттравматичним синдромом. Українські воїни хочуть довести, що втрата кінцівок та важкі поранення – не перешкода для досягнень у мирному житті.

Читайте також: Порошенко українцям на Марафоні морської піхоти США: Віримо у вашу перемогу

Впродовж підготовки до забігу українська команда кілька днів розташовуватиметься на базі Морської піхоти США в Квантіко, штат Вірджинія.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-