Біля МОЗ мітингували проти діагнозу “транссексуалізм”

Біля МОЗ мітингували проти діагнозу “транссексуалізм”

Фото
Укрінформ
У Києві біля Міністерства охорони здоров’я відбулася протестна акція за участю трансгендерів, які вимагали вилучити з Міжнародної статистичної класифікації хвороб та проблем, пов'язаних зі здоров'ям, діагноз “транссексуалізм”.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

В акції "Трансгендерність - не діагноз. Наше життя - в наших руках", присвяченої до Міжнародного дня дій за депатологізацію трансгендерності, взяла участь незначна кількість людей — близько 6 осіб. У руках плакати з написами: “Держава — хвора, трансгендерні персони — ні”, “Свобода гендерного вибору, ні — психіатрам” та інші.

Читайте також: У Меркель підтримали законопроект про офіційну реєстрацію "третьої статі"

Протестанти пройшли маршем від метро “Арсенальна“ до будівлі МОЗ.

Мітинг проти діагнозу “транссексуалізм” / Фото: Овсяннікова Юлія. Укрінформ

Трансгендерність — це збірний термін для позначення явищ незбігання соціальної і біологічної статі. Трансгендерність не залежить від сексуальної орієнтації; трансгендерні люди можуть ідентифікувати себе як гетеросексуали, гомосексуали, бісексуали та ін. (деякі трансгендерні люди вважають, що усталені категорії сексуальної орієнтації незастосовні до них). Для того, щоб не ставити стигми на психічному стані індивідів, відповідно до Міжнародної класифікації хвороб та проблем, трансгендерність була перенесена з психічних розладів до «інших специфічних станів, що характеризують сексуальне здоров'я”.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-