ПФУ наполягає, що негайне підвищення тарифу на доставку пенсій неможливе

ПФУ наполягає, що негайне підвищення тарифу на доставку пенсій неможливе

Укрінформ
Підвищення тарифу на доставку пенсій та грошової допомоги, як того вимагає ПАТ «Укрпошта», зумовить додаткові видатки на доставку, які не передбачені в бюджеті Пенсійного фонду.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомили у Пенсійному фонді України. 

«Враховуючи, що тариф на оплату послуг за доставку та виплату пенсій визначено у відсотках від суми пенсії, що виплачується, розмір оплати за послуги зростає пропорційно величині зростання пенсійних виплат одержувачам через ПАТ «Укрпошта». Підвищення тарифу на доставку пенсій та грошової допомоги зумовить додаткові видатки на доставку, які не передбачені в бюджеті Пенсійного фонду України. Джерела для їх покриття не визначені», - зазначила заступник директора департаменту Пенсійного фонду України Лілія Пухлій.

За її словами, тарифи на оплату послуг, пов'язаних з виплатою і доставкою пенсій та грошової допомоги населенню, що виплачуються з коштів Пенсійного фонду, визначаються Міністерством інфраструктури за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Пенсійним фондом. 

Наразі вони визначені наказом Державного комітету зв'язку та інформації України «Про затвердження тарифів на оплату послуг, пов'язаних з виплатою і доставкою державних пенсій та грошової допомоги» від 22.07.2004 №166, і становлять 0,79% суми пенсійних виплат, що доставляється пенсіонерам у містах, та 1,56% - у сільській місцевості.

Читайте також: Укрпошта попереджає, що може припинити доставку пенсій

 Як повідомлялося раніше, Укрпошта погрожує припинити доставку пенсій, оскільки тариф на цю послугу не переглядався з 2004 року. Про це заявив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський в ефірі "Радіо НВ". Він аргументував це тим, що від доставки пенсій населенню Укрпошта цього року зазнала 1 млрд грн збитків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-