Укрпошта попереджає, що може припинити доставку пенсій

Укрпошта попереджає, що може припинити доставку пенсій

Укрінформ
Укрпошта погрожує припинити доставку пенсій, оскільки тариф на цю послугу не переглядався з 2004 року.

Про це повідомив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський в ефірі "Радіо НВ"

"Я за те, що кожна послуга повинна оплачуватися. Коли хтось комусь недоплачує, починається якась гра: хтось комусь недоплачує.... коли непрозора звітність, починаються всілякі "фокуси", - вважає він.

Смілянський зазначив, що 2016 року мінімальна зарплата становила приблизно 1 500 грн, і більшість листонош Укрпошти отримували таку зарплату, в середньому обслуговуючи 143 пенсіонерів.

"Зараз ми маємо 3 723 грн, з 1 січня - 4 173 грн. Кількість пенсіонерів, яких ми обслуговуємо, впала до 120... Тобто якщо кількість зменшується, а витрати збільшуються, то цей баланс вже не зводиться", - пояснив він.

При цьому тариф на доставку пенсій, за словами Смілянського, не переглядався з 2004 року.

"Дуже проста математика. Хтось повинен закривати цей баланс... А ми просто не в змозі. Це значні кошти - 1 млрд грн, а наша виручка - 5,5 млрд грн", - підкреслив Смілянський.

Читайте також: Укрпошта: Реформа - заради підвищення зарплати поштарям

Раніше повідомлялося, що за підсумками першого півріччя 2018 року Укрпошта отримала 536,7 млн грн чистих збитків, що на 48,4% більше, ніж за аналогічний період минулого року (359,8 млн грн.).

Як повідомляв Укрінформ, раніше Смілянський заявляв, що від доставки пенсій населенню Укрпошта цього року зазнала 1 млрд грн збитків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-