Студенти коледжів складатимуть ДПА з двох предметів

Студенти коледжів складатимуть ДПА з двох предметів

Укрінформ
У 2019 році студенти коледжів та учні закладів профтехосвіти складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з двох предметів.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

"Учням закладів професійної освіти та студентам вишів, які у 2019-му отримуватимуть атестат про повну загальну середню освіту, потрібно буде проходити державну підсумкову атестацію в формі ЗНО з двох предметів. Першим буде тестування з української мови і літератури, а другим - на вибір математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття)", - йдеться у повідомленні. 

Як повідомлялося, у 2019 році тестування проходитиме з 20 травня до 12 липня. Кожен зареєстрований учасник зможе скласти тест щонайбільше з 4 навчальних предметів з переліку: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Читайте також: Дівчата краще складають ДПА, ніж хлопці — центр оцінювання

Випускникам шкіл результати ЗНО з 3 предметів зараховуватимуться як оцінка за ДПА. Вони мають обов’язково скласти: українську мову і літературу; математику або історію України (на вибір учасника); один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французька мова).

Результат тесту з іноземної мови зараховуватиметься як ДПА за виконання випускниками шкіл завдань: академічного рівня, якщо вони вивчали цю мову на рівні стандарту або академічному рівні; академічного та профільного рівнів, якщо вивчали мову на профільному рівні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-