Рева сказав, коли пенсії військових зростуть на 25%

Рева сказав, коли пенсії військових зростуть на 25%

Укрінформ
Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що з 1 січня передбачається зростання пенсій військовим на 25%.

Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

"З 1 січня ми забезпечимо зростання військових пенсій ще на 25 відсотків, як це передбачено відповідною постановою уряду, і на це також потрібні додаткові кошти. На сьогодні в Державному бюджеті на 2019 рік передбачено 166 мільярдів гривень, з них 139 мільярди це дотації пенсій для цивільних, і 27 мільярдів підуть на виплати пенсій військовим", - заявив Рева.

Окрім того, він зазначив, що у 2018 році пенсії військовослужбовців зросли майже на 50%, в середньому, на 1500 гривень.

За словами міністра, з 1 березня 2019 року буде проведено осучаснення пенсій за впровадженою Пенсійною реформою формулою.

Читайте також: Ціна на газ для населення може зрости на 25% — Рева

Рева пояснив, що автоматичне осучаснення пенсій почнеться з 1 березня 2019 року, бо офіційні показники інфляції та росту середніх зарплат за 2018 рік будуть готові у лютому, після чого буде проведено розрахунки та виплати відповідно до постанови уряду.

"Якщо інфляція цього року буде 12 відсотків, як прогнозують, то до розрахунку береться 6 відсотків. Фонд оплати праці зріс за 8 місяців на 25 відсотків, тобто, до розрахунку береться 12,5 відсотків. У сумі це 18,5 відсотки. Це означає, що зростання пенсій відбудеться до 20 відсотків від тих розмірів пенсій, які є сьогодні", - пояснив він.

Водночас, зазначив міністр, оскільки 2018 рік ще не завершився, точні показники, за якими буде проводитись індексація пенсій, невідомі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-