Брендбук Ukraine NOW можна скачати на сайті МІП

Брендбук Ukraine NOW можна скачати на сайті МІП

576
Ukrinform
Брендбук Ukraine NOW, який схвалили на засіданні уряду, доступний на сайті Мінінформполітики. Матеріали можна скачувати та використовувати.

Про це повідомив державний секретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко у Facebook.

"Заходьте на сайт http://mip.gov.ua/ - адже там уже є брендбук, який можна скачувати і використовувати!" - написав Біденко.

Він додав, що скоро презентуватиме брендбук України в Нью-Йорку та Торонто.

Брендбук доступний за посиланням.

Як повідомлялося, 26 вересня Кабінет міністрів на засіданні схвалив презентований Біденком брендбук України. Біденко повідомив, що Міністерство інформаційної політики розробило і технічний стандарт на основі затвердженого бренду України. За словами Біденка, жодної копійки з державного бюджету на розробку брендбуку не було витрачено, і в ньому втілені ключові елементи стратегії Ukraine NOW.

Біденко підкреслив, що бренд і брендбук є надзвичайно відкритим, і не треба питати дозволу держави на його використання: достатньо завантажити елементи - і можна вільно використовувати цей бренд: наклеїти на телефон, на автомобіль, додавати до пакування своїх товарів, брендувати свій стенд.

Читайте також: Брендбук України: Біденко розказав про NOW-філософію

10 травня Кабінет міністрів схвалив бренд Ukraine NOW, розроблений українською агенцією Banda в межах роботи Комісії з питань популяризації України при Міністерстві інформаційної політики.

Брендинг Ukraine NOW у серпні отримав нагороду Red Dot.

Red Dot Design Award - міжнародна дизайнерська премія, яка існує більше 50 років.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>