Труба їде у Страсбург - говоритиме про старт ДБР

Труба їде у Страсбург - говоритиме про старт ДБР

Укрінформ
Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба 18 - 19 вересня відвідає з робочим візитом Страсбург для участі у засіданні Комітету міністрів Ради Європи, де обговорить з міжнародними партнерами початок роботи ДБР.

Про це повідомляє прес-служба Держбюро розслідувань.

“Наші європейські партнери зацікавлені в тому, щоб Державне бюро розслідувань якнайшвидше почало відкривати провадження. Ми обговоримо кроки, які потрібно зробити, щоб це відбулося, і у ДБР були всі умови для ефективної роботи. Серед них – ухвалення змін до законодавства та вирішення ситуації, яка склалася з переможцями конкурсу на керівні посади в Бюро”, – зазначив Труба.

Він також повідомив, що рішення щодо розгляду питання про призначення на посади 27 переможців конкурсу буде оприлюднено по завершенню робочого візиту.

Читайте також: Держбюро розслідувань зможе повноцінно запрацювати до кінця осені - Труба

“Існує декілька правових виходів із ситуації, в якій ми опинилися через відмову зовнішньої комісії проводити конкурс відповідно до затвердженого регламенту. Одне із цих рішень буде оприлюднено після мого робочого візиту. Розраховую, що за цей час не відбудеться жодних провокацій, які могли б нашкодити Бюро”, – зазначив Труба.

Директор ДБР наголосив, що нині є лише один шанс створити ДБР, і від того, які принципи зможемо обстояти, залежить уся подальша робота органу.

Читайте також: Труба хоче побачити результати поліграфу своїх заступників

Нагадаємо, 28 серпня Труба заявив, що конкурсна комісія, яка обирала 27 кандидатів на керівні посади в Держбюро розслідувань, знищила результати проходження переможцями конкурсу поліграфу. Відтак Труба відмовився призначати переможців конкурсу.

Директор ДБР зазначив, що серед переможців опинилися фігуранти кримінальних справ про незаконне збагачення, кандидат, який "тісно спілкується з представниками сепаратистів", а також два куми, які "разом розпочинали свій робочий шлях, разом просувалися по професійній драбині".

3 вересня комісія з проведення конкурсу на зайняття посад до ДБР ухвалила рішення повторно внести на ім'я директора ДБР Труби подання на призначення 27 кандидатів на керівні посади у відомстві.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-