Труба хоче побачити результати поліграфу своїх заступників

Труба хоче побачити результати поліграфу своїх заступників

Укрінформ
Директор Держбюро розслідувань Роман Труба заявив, що обов'язково звернеться до зовнішньої комісії із запитом щодо результатів поліграфу по своїм заступникам.

Про це він заявив на антикорупційному комітеті Верховної Ради, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Пройшов час, я став досвідченіший, розумніший і я сьогодні визнаю, що деякі рішення, які були прийняті мною у листопаді 2017 року, були помилковими. Так, я не перевірив поліграф на посаду першого заступника і я не перевірив поліграф на посаду заступника директора. Тому я сьогодні дам запит у зовнішню комісію, щоб з'ясувати, де знаходиться цей поліграф”, - сказав Труба.

Він також наголосив, що не відмовляв 27 кандидатам на керівні посади в ДБР у призначенні, а лише відмовився розглядати подання щодо призначення цих кандидатів на посади.

Читайте також: Труба не збирається йти до суду, що оскаржує його призначення

Як повідомлялося, 28 серпня директор ДБР Роман Труба заявив, що конкурсна комісія, яка обирала 27 кандидатів на керівні посади в Держбюро розслідувань, знищила результати проходження переможцями конкурсу поліграфу. Відтак Труба сказав, що не призначатиме переможців конкурсу через знищення конкурсною комісією результатів проходження ними поліграфу.

Директор ДБР зазначив, що серед переможців на керівні посади у 27 територіальних управліннях відомства опинилися фігуранти кримінальних справ про незаконне збагачення, кандидат, який "тісно спілкується з представниками сепаратистів", а також два куми, котрі "разом розпочинали свій робочий шлях, разом просувалися по професійній драбині".

3 вересня комісія з проведення конкурсу на зайняття посад до ДБР ухвалила рішення повторно внести на ім'я директора ДБР Романа Труби подання на призначення 27 кандидатів на керівні посади у відомстві.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-