Укрпошта підняла ціни на доставку листів майже удвічі

Укрпошта підняла ціни на доставку листів майже удвічі

Укрінформ
З 10 вересня набуло чинності рішення Національної комісії, згідно з яким зросли тарифи "Укрпошти" на пересилання письмової кореспонденції та посилок без оголошеної цінності, в рамках послуги "Укрпошта Стандарт", масою до 10 кг.

Відповідне рішення НКРЗІ було опубліковане в офіційному виданні "Урядовий кур'єр"

Згідно з рішенням НКРЗІ тарифи на послуги поштового зв'язку будуть змінені в два етапи: 1-й етап - з 10 вересня цього року, 2-й етап - з 1 січня 2019 року.

1-й етап - тариф на пересилання письмової кореспонденції (непріоритетний лист вагою до 50 г, базова величина) зміниться на 2 грн, а на посилки без оголошеної цінності, в рамках послуги "Укрпошта Стандарт", масою до 10 кг в межах України, подорожчають на 3,6 грн (з ПДВ).

2-й етап - тариф на пересилання письмової кореспонденції (непріоритетний лист вагою до 50 г, базова величина) зміниться порівняно з першим етапом на 1 грн, а на посилки без оголошеної цінності, в рамках послуги "Укрпошта Стандарт", масою до 10 кг в межах України подорожчають на 2,4 грн (з ПДВ).

Тарифи на пересилання відправлень вагою понад 10 кг в рамках послуги «Укрпошта Стандарт», зокрема на пересилання відправлень вагою від 10 до 15 кг, становитимуть: у межах області - 45 грн (з ПДВ), у межах України - 51 грн (з ПДВ). 

Читайте також: Укрпошта оголосила про початок співпраці з найбільшим інтернет-магазином

Тарифи на пересилання міжнародної кореспонденції та міжнародних посилок, а також тарифи на додаткові послуги при пересиланні відправлень "Укрпошта Стандарт" не змінюються.

Необхідність зміни тарифів в "Укрпошті" мотивують необхідністю підвищення зарплат працівників підприємства. Загалом вартість послуг Укрпошти залишиться найвигіднішою на поштово-логістичному ринку країни, зазначають у поштовому відомстві. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-