Радіо, ТБ чи інтернет: яким ЗМІ українці довіряють найбільше

Радіо, ТБ чи інтернет: яким ЗМІ українці довіряють найбільше

Дослідження
Укрінформ
Рівень довіри громадян України до національних і регіональних ЗМІ зростає.

Такими є результати дослідження ставлення населення до ЗМІ та споживання різних типів ЗМІ, оприлюднені у Києві.

“Рівень довіри до національних і регіональних ЗМІ зростає. Така тенденція спостерігається в усіх регіонах України”, - зазначено у презентації опитування.

Таким чином, 61% респондентів довіряє телебаченню, 58% - інтернет-ЗМІ. При цьому, аудиторія друкованих ЗМІ продовжує зменшуватись. Нині їм довіряє З9% учасників дослідження, а радіо - 33%.

Водночас рівень довіри до російського телебачення, радіо та преси знизився якщо порівняти з показником минулого року. Основними причинами недовіри до медіа є недостовірність інформації та однобокість її подачі.

Читайте також: Телеканал UA|TV збільшив свою присутність у Болгарії

Дослідження у період з червня по вересень проводила соціологічна компанія InMind на замовлення Міжнародної громадської організації Internews, що реалізує програму «Український медійний проект», або «Проект У-Медіа», за фінансової підтримки Агенції США з міжнародного розвитку (USAID).

Цільова аудиторія - чоловіки та жінки віком від 18 до 65 років.

Загальна вибірка: близько 4 тисяч інтерв'ю, з яких по 300 інтерв'ю в 12 областях: Київська, Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Харківська, Херсонська.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-