Труба — про конкурсну комісію для ДБР: 7 хвилин замало для співбесіди

Труба — про конкурсну комісію для ДБР: 7 хвилин замало для співбесіди

Укрінформ
Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба має намір повернути зовнішній конкурсній комісії усі подання на призначення на керівні посади у відомстві.

Про це він поінформував під час прес-конференції, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я повертаю всі подання конкурсній комісії. Ні я, ні будь-хто в ДБР не може і не буде впливати на цей процес. Конкурсна комісія сформована представниками політичних інституцій. І це відповідальність саме тих політичних інституцій, рішення за ними", - сказав він.

Труба запевнив, що ДБР запрацює у вересні, як він і обіцяв раніше. Водночас непризначення керівників територіальних управлінь і керівників структурних підрозділів центрального апарату відомства не буде перешкодою для запуску ДБР.

Натомість, заявив директор ДБР, будуть призначені виконуючі обов'язків керівників структурних підрозділів центрального апарату відомства. А на посади заступників директорів територіальних управлінь будуть призначені кандидати, які перемогли в конкурсі і щодо яких уже проведена передбачена законом спецперевірка.

Читайте також: Комісія, що обирала керівників ДБР, знищила результати поліграфу - Труба

Труба зазначив, що ДБР як орган державної влади вже розпочав свою роботу. Як правоохоронний орган відомство запрацює після сформування слідчих підрозділів у 27 територіальних управліннях.

"Конкурс на територіальні управління проходить довше, але це 450 посад. Загалом це півтори тисячі осіб, які на даний час проходять співбесіду. Щоб провести співбесіду потрібен час. 7 хвилин, як це робила зовнішня комісія, недостатньо для того, щоб визначити кандидата на посаду слідчого", - зауважив він.

Труба нагадав, що минулого тижня на роботу в ДБР були прийняті перші 50 переможців конкурсу. Директор ДБР вважає це першим кроком, який свідчить про запуск роботи відомства як державного органу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-