Поліція розблокувала вхід до медуніверситету Богомольця

Поліція розблокувала вхід до медуніверситету Богомольця

Фото
Укрінформ
Поліція розблокувала вхід до Національного медичного університету ім.Богомольця.

Про це повідомили у МОЗ.

“В.о. ректора НМУ ім. Богомольця Юрій Кучин приступив до виконання обов'язків. Сьогодні - 16 серпня - о 9:00 в.о. ректора НМУ ім. О.О. Богомольця прибув в ректорат, однак не зміг потрапити на своє робоче місце, оскільки вхід в корпус все ще був заблокований. До ректорату була викликана поліція, яка звернулася з проханням до осіб, що блокували вхід, допустити працівників поліції в приміщення університету. Однак протестувальники відмовилися виконати законні вимоги працівників поліції, після чого поліція відтіснила осіб від входу в будівлю. В.о ректора НМУ Юрій Кучин у супроводі працівників поліції зайшов в ректорат”, - зазначили у МОЗ.

Поліція розблокувала вхід до медуніверситету Богомольця/Фото: Анатолій Сірик

У відомстві заявили, що більшості працівників ректорату НМУ не було на робочих місцях.

“Відсутність працівників буде належним чином зафіксовано для подальшого вжиття заходів. Також проректор НМУ Ярослав Цехмістер, який відмовився ознайомлюватися з наказом про призначення нового в.о. ректора. Але після переговорів сторони дійшли згоди щодо продовження роботи університету у штатному режимі під керівництвом нового в.о ректора. Наказ про його призначення зареєстровано в канцелярії НМУ”, - наголосили у МОЗ.

Читайте також: Невідомі заблокували ректорат медунівеситету імені Богомольця - МОЗ

Як повідомляв Укрінформ, 20 лютого МОЗ відсторонило Катерину Амосову від посади ректора вишу у зв'язку з тим, що вона не змогла забезпечити складення іспиту "Крок" студентами, які навчаються на стоматологів. У зв'язку із зривом 20 лютого в НМУ ліцензійного інтегрованого іспиту "Крок 1. Стоматологія" для більш як 200 студентів 3-го курсу стоматологічного факультету.

МОЗ України створило комісію для перевірки всіх обставин справи. 26 лютого студенти та трудовий колектив вишу оголосили безстроковий страйк. В університеті звинувачували МОЗ у втручанні в самоврядування вишу і незаконному відстороненні ректора.

28 лютого Амосова закликала припинити страйк та відновити навчальний процес. Невдовзі по тому з'явилося відеозвернення його учасників, де було оголошено про припинення страйку. Вони заявили, що "їх почули".

На початку березня Окружний адмінсуд Києва поновив Амосову на посаді ректора медуніверситету, пізніше МОЗ подав апеляцію на цю ухвалу.

30 березня комісія МОЗ визнала роботу Амосової у 2017 році незадовільною і рекомендувала розірвати з нею контракт.

16 квітня Амосова була звільнена з посади.

23 квітня МОЗ оголосило конкурс на заміщення посади ректора НМУ. Водночас на сайті вишу з'явилася скан-копія рішення Печерського суду Києва від 23 квітня. Ухвалою суду задоволено позов Амосової та визнано незаконним її звільнення з посади ректора НМУ. Також суд заборонив МОЗ проводити конкурс на посаду ректора вишу.

15 серпня, призначений МОЗ на посаду в.о ректора Національного медичного університету ім. Богомольця Юрій Кучин не зміг потрапити до свого робочого місця. Вхід до будівлі університету було заблоковано невідомими особами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-