МОЗ розпочало інформаційну кампанію "До школи"

МОЗ розпочало інформаційну кампанію "До школи"

878
Ukrinform
Міністерство охорони здоров'я України розпочало інформаційну кампанію "До школи".

Про це повідомляється на сайті МОЗ.

"Упродовж наступних тижнів у розділі "Громадянам" - "Здоров'я А-Я" будемо розказувати, як підготуватись до 1 вересня учням, батькам і освітянам, щоби наступний навчальний рік був виключно здоровим і корисним", - зазначається у повідомленні.

Міністерство також надало перші рекомендації. Зокрема, насамперед до початку навчального року потрібно обрати лікаря для дитини і пройти з нею профілактичний огляд: "Отримайте довідку для школи і корисні поради від вашого лікаря про профілактику хвороб у навчальному закладі. Перевірте, чи є у дитини усі необхідні щеплення за Календарем профілактичних щеплень. Перед початком навчального року надолужте усі пропущені щеплення".

Читайте також: Підготуватися до школи: Супрун поділилася "шпаргалкою" для батьків
Особливу увагу, закликають у МОЗ, слід приділити придбанню необхідних для школи речей. Адже існують чіткі вимоги до шкільного одягу та приладдя. Наприклад, безпечний і якісний шкільний портфель має важити не більше 1 кг, мати ортопедичну спинку і світловідбивні елементи, а шкільна форма має містити щонайменше на 50% натуральних волокон.

У рекомендаціях також ідеться про облаштування робочого місця для дитини. Тут мають значення багато умов - від висоти парти і розміру шрифту у підручнику до освітлення.

Крім того, необхідно привчити дитину дотримуватись гігієни та налаштуватися до нового навчального року психологічно. "Психологічний комфорт дуже важливий як для дітей, так і для батьків", - наголосили у МОЗ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>