Підготуватися до школи: Супрун поділилася

Підготуватися до школи: Супрун поділилася "шпаргалкою" для батьків

Укрінформ
В. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун радить, як правильно готувати дітей до школи, щоб наступний навчальний рік був виключно здоровим і корисним.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні ділюся невеличкою шпаргалкою для батьків із кроками, які необхідно зробити перед початком навчального року", - зазначила Супрун.

1. Оберіть лікаря для дитини та пройдіть профілактичний огляд. Отримайте довідку для школи й корисні поради від вашого лікаря про профілактику хвороб у навчальному закладі. Якщо ви ще не обрали свого лікаря і не підписали декларацію з педіатром чи сімейним лікарем для дитини, то саме час це зробити! Усі послуги у вашого педіатра чи сімейного лікаря - безоплатні, їх оплачує НСЗУ Національна служба здоров'я України. 

2. Далі перевірте, чи є у дитини усі необхідні щеплення. Перед початком навчального року надолужте усі пропущені щеплення. Визначити найоптимальніший час уведення вакцин для найефективнішого захисту дітей від інфекційних хвороб можна за допомогою Календаря профілактичних щеплень

3. Придбайте необхідні для школи речі. Існують чіткі вимоги до шкільного одягу та приладдя. Наприклад, безпечний і якісний шкільний портфель має важити не більше 1 кг, мати ортопедичну спинку і світловідбивні елементи, а шкільна форма має містити щонайменше на 50% натуральних волокон.

Читайте також: Супрун розповіла, чому не можна "зависати" в соцмережах

4. Обов’язково подбайте про робоче місце дитини. Тут мають значення багато умов — від висоти парти і розміру шрифту у підручнику до освітленості. 

5. Привчіть дитину дотримуватись гігієни. Мити руки перед їжею і після туалету - найпростіше правило, яке захистить вашу дитину від десятка хвороб.

6. І головне — налаштуйтесь психологічно. Психологічний комфорт дуже важливий як для дітей, так і для батьків. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-